Jan Bauch - Mateřství

Olej na plátně, 74x56 cm. Signováno vlevo nahoře Jan Bauch 1950. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Přiložen znalecký posudek PhDr. Rey Michalové.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

top posouzeno znalcem
125186. Mateřství
Zbývá:32 dnů, 0 hodin
Konec dražby:30.10.2024 21:39:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:22 000 Kč