Klaudy Gyula Komárnoky - Podzimní krajina

Olej na plátně, 58x71 cm. Signováno vpravo dole Komárnoky. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

119627. Podzimní krajina
Zbývá:29 dnů, 2 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč