Kombinovaná technika- olej a olejové pastely, 67x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Výjev z knihy Henriho Barbusse OHEŇ, kterou Jan Bauch ilustroval. Konzultováno a posouzeno akademicky malířem a restaurátorem Martinem Martanem.
Nejdelší strana: 72 cm
o autorovi: 1898 - 1995
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.