Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Konvolut 18 zemědělských vozíků a strojů a 20 přípojných zařízeni k zemědělským strojům

Velká sbírka hraček zemědělského charakteru, včetně různého příslušenství a vozu s trafem. Vše dřevo a obecný kov. Nutno vidět. Několik druhů vozů, a spousta příslušenství k zemědělské výrobě. Rozměry: největší vozík 26x12 cm. Nejmenší přívěs 13x7 cm. Rozměr vozíku s trafem 30x16 cm.

Pozn.. Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
119625. Konvolut 18 zemědělských vozíků a strojů a 20 přípojných zařízeni k zemědělským strojům
Zbývá:29 dnů, 1 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč