Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 37x52 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

119601. Lokomotiva
Zbývá:29 dnů, 1 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 000 Kč