Ota Bubeníček - Léto ve vsi

Olej na kartonu, 25x36 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

posouzeno znalcem
119606. Léto ve vsi
Zbývá:29 dnů, 1 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč