František Ringo Čech - Ovocný biomuž

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo nahoře Ringo 24. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

top
119898. Ovocný biomuž
Zbývá:12 dnů, 19 hodin
Konec dražby:01.08.2024 22:27:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:35 000 Kč