Jaroslav Valečka - Vzducholodě

Olej na plátně, 125x150 cm. Signováno vzadu J. Valečka 2016. Rámováno.

Nejdelší strana: 152 cm

top velký formát
Jaroslav Valečka
119752. Vzducholodě
Zbývá:31 dnů, 22 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:01:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:11 000 Kč

11 000 Kč 29.06.2024 21:16:22 4632
10 000 Kč 28.06.2024 7:40:06 3425