Ludvík Vacátko - Muž s koňmi

Olej na překližce, 60x52 cm. Signováno vpravo dole Vacátko. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1873 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

posouzeno znalcem
119604. Muž s koňmi
Zbývá:29 dnů, 1 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 900 Kč