Jaroslav Zamazal - Veris - Pohled na most

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
119622. Pohled na most
Dražba ukončena:31.07.2024 20:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč