O aukci - Informace o speciální aukci
top

O aukci

120100. Informace o speciální aukci

Vyvolávací cena: 0 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:00:00

Viktor Stretti - Portrét pana Karáska
draží se posouzeno znalcem

Viktor Stretti

120101. Portrét pana Karáska

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:01:00

Viktor Stretti - Portrét paní Karáskové
draží se posouzeno znalcem

Viktor Stretti

120102. Portrét paní Karáskové

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:02:00

Viktor Stretti - Ostende
draží se top posouzeno znalcem

Viktor Stretti

120103. Ostende

Aktuální příhoz: 23 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:03:00

Čechy 1. pol. 19. stol. - Pánské polobotky ,,oxfordky,, s kopyty na míru

Čechy 1. pol. 19. stol.

120104. Pánské polobotky ,,oxfordky,, s kopyty na míru

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:04:00

Počátek 18. století - Psací sektretář
draží se doporučujeme

Počátek 18. století

120105. Psací sektretář

Aktuální příhoz: 35 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:05:00

Viktor Stretti - Dívka s obrazy
draží se posouzeno znalcem doporučujeme

Viktor Stretti

120106. Dívka s obrazy

Aktuální příhoz: 12 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:06:00

.. - Korbel mnichovské provenience
draží se

..

120107. Korbel mnichovské provenience

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:07:00

.. - Zrcadlo ve florentinském rámu
draží se

..

120108. Zrcadlo ve florentinském rámu

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:08:00

.. - Konvolut 3 porcelánových figurek
draží se

..

120109. Konvolut 3 porcelánových figurek

Aktuální příhoz: 700 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:09:00

2. polovina 19. století. - Šálek s podšálkem

2. polovina 19. století.

120110. Šálek s podšálkem

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:10:00

Emil Orlik - Zamyšlená
draží se posouzeno znalcem

Emil Orlik

120111. Zamyšlená

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:11:00

Viktor Stretti - Skica psa
posouzeno znalcem

Viktor Stretti

120112. Skica psa

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:12:00

Ströminger - Párové portréty
draží se

Ströminger

120113. Párové portréty

Aktuální příhoz: 700 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:13:00

Evropa 1. pol. 20. stol. - Koberec I
draží se

Evropa 1. pol. 20. stol.

120114. Koberec I

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:14:00

Viktor Stretti - Dáma s červeným náhrdelníkem
draží se

Viktor Stretti

120115. Dáma s červeným náhrdelníkem

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:15:00

.. - Párové flakóny
draží se

..

120116. Párové flakóny

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:16:00

18. století - Truhla s intarzovanými vázami
draží se

18. století

120117. Truhla s intarzovanými vázami

Aktuální příhoz: 8 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:17:00

Druhá polovina 19. století - Vitrínka
draží se

Druhá polovina 19. století

120118. Vitrínka

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:18:00

Václav Dobrý - Zima v krajině

Václav Dobrý

120119. Zima v krajině

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:19:00

Biedermeier - Skleník
draží se

Biedermeier

120120. Skleník

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:20:00

.. - Zrcadlo ve florentinském rámu II
draží se

..

120121. Zrcadlo ve florentinském rámu II

Aktuální příhoz: 3 200 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:21:00

Čechy počátek 20. stol. - Konvolut 2 pohárů z uranového skla
draží se

Čechy počátek 20. stol.

120122. Konvolut 2 pohárů z uranového skla

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:22:00

.. - Skleněná váza
draží se

..

120123. Skleněná váza

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:23:00

Viktor Stretti - Muž s knírkem

Viktor Stretti

120124. Muž s knírkem

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:24:00

1. polovina 20. století - Africká soška
draží se

1. polovina 20. století

120125. Africká soška

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:25:00

30. léta 20. stol. - Křišťálový lustr

30. léta 20. stol.

120126. Křišťálový lustr

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:26:00

značeno Lippert Haas in Schlaggenwald - Šálek s podšálkem
draží se

značeno Lippert Haas in Schlaggenwald

120127. Šálek s podšálkem

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:27:00

Jaroslav Štika - Akt se střevíčky
draží se

Jaroslav Štika

120128. Akt se střevíčky

Aktuální příhoz: 2 200 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:28:00

První polovina 19. století - Komoda s bohatou intarzií
draží se

První polovina 19. století

120129. Komoda s bohatou intarzií

Aktuální příhoz: 11 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:29:00

Čechy 30. léta 20. století - Dámské polobotky ,,oxfordky,,-Nenošené!
draží se

Čechy 30. léta 20. století

120130. Dámské polobotky ,,oxfordky,,-Nenošené!

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:30:00

18. století - Barokní skříň s dvěma zásuvkami
draží se

18. století

120131. Barokní skříň s dvěma zásuvkami

Aktuální příhoz: 1 900 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:31:00

Evropa 1. pol. 20. stol. - Koberec II
draží se

Evropa 1. pol. 20. stol.

120132. Koberec II

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:32:00

Český malíř 1. pol. 20. stol. - U chalupy

Český malíř 1. pol. 20. stol.

120133. U chalupy

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:33:00

Evropa, kolem roku 1830 - Sofa
draží se

Evropa, kolem roku 1830

120134. Sofa

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:34:00

Jiří Židlický - Silný krk
draží se

Jiří Židlický

120135. Silný krk

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:35:00

Biedermeier - Psací sektretář
draží se

Biedermeier

120136. Psací sektretář

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:36:00

.. - Tabatěrka, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-35", hrubá hmotnost 65, 08 g.
draží se

..

120137. Tabatěrka, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-35", hrubá hmotnost 65, 08 g.

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:37:00

značeno F & B - Šálek s podšálkem
draží se

značeno F & B

120138. Šálek s podšálkem

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:38:00

Anglie přelom 19. a 20. století - Broušená váza s ruční malbou
draží se

Anglie přelom 19. a 20. století

120139. Broušená váza s ruční malbou

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:39:00

Viktor Stretti - Autoportrét
posouzeno znalcem

Viktor Stretti

120140. Autoportrét

Aktuální příhoz: 5 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:40:00

Karel Myslbek - U stavení
draží se

Karel Myslbek

120141. U stavení

Aktuální příhoz: 900 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:41:00

Viktor Stretti - Havelský trh
draží se doporučujeme

Viktor Stretti

120142. Havelský trh

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:42:00

1. pol. 19. stol. - Dózička, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-29", hrubá hmotnost 23,21 g.
draží se

1. pol. 19. stol.

120143. Dózička, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "S-29", hrubá hmotnost 23,21 g.

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:43:00

František Hlavica - Podobizna pana Karáska
draží se

František Hlavica

120144. Podobizna pana Karáska

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:44:00

Biedermeier - Šatní skříň
draží se

Biedermeier

120145. Šatní skříň

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:45:00

Neznámý autor - Miniatura - Napoleon Bonaparte
draží se

Neznámý autor

120146. Miniatura - Napoleon Bonaparte

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:46:00

.. - Dvě zdobené tabatěrky, obecný kov. Pozn.: mírně poškozeno.

..

120147. Dvě zdobené tabatěrky, obecný kov. Pozn.: mírně poškozeno.

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:47:00

Viktor Stretti - Krásná cizinka

Viktor Stretti

120148. Krásná cizinka

Aktuální příhoz: 4 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:48:00

1. polovina 20. století - Model sarkofágu
draží se

1. polovina 20. století

120149. Model sarkofágu

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 20:49:00