Irán 20. stol. - Koberec Keschan

150x100 cm.

Osnova: bavlna
Vlas: vlna

Ručně tkaný perský koberec z provincie Keschan, jednou z nejznámějších provincií tkaných v Iránu. Koberec je výborně zachovalý bez jakéhokoliv poškození s typickým medailonem a vzorem provincie svého původu.
Původ koberce druhá polovina 20. Století.

Irán 20. stol.
119640. Koberec Keschan
Zbývá:29 dnů, 2 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč