Holandská škola 17. století - V interiéru

Olej na dřevě, 36x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

doporučujeme
119616. V interiéru
Zbývá:29 dnů, 1 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.06.2024 17:51:40 4949