18. století - Cestou z trhu

Akvarel, 48x61 cm. Nesignováno, Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Na papíře skvrny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 80 cm

18. století
119626. Cestou z trhu
Dražba ukončena:31.07.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
nebylo vydraženo