Josef Konečný - Kytice ve džbánu

Olej na plátně, 58x45 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

125103. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:30.10.2024 20:18:43
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč