Jaroslav Homolka - Velká Praha

Olej na plátně, 96x180 cm. Signováno vpravo dole J.Homolka 1939. Rámováno.

Nejdelší strana: 200 cm

vydraženo velký formát
Jaroslav Homolka
125117. Velká Praha
Dražba ukončena:30.10.2024 20:46:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč