Rudolf Antonín Guba - Plachetnice na moři

Olej na plátně, 72x99 cm. Signováno vpravo dole R. Guba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 121 cm

o autorovi: 1884 - 1950
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

velký formát
125087. Plachetnice na moři
Zbývá:31 dnů, 22 hodin
Konec dražby:30.10.2024 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 700 Kč