Josef Liesler - Karneval

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 30x22 cm. Signováno vlevo dole Liesler 74. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 48 cm

 

o autorovi: 1912 - 2005
Narodil se ve Vidolicích. Studoval na fakultě architektury kreslení u profesorů Blažíčka, Sejpky a Boudy. Svou tvorbou zasahoval do různých výtvarných oborů: malby, volné a užité grafiky, známkové tvorby, plakátu, ilustrace i monumentálního malířství, mozaiky a sgrafita. Vystavoval jak doma, tak v zahraničí. Byl členem Královské belgické akademie a nositelem světových i našich cen a uznání v oboru umělecké poštovní známky. Za jednu ze svých poštovních známek (Hydrologická dekáda) získal také cenu UNESCO pro nejkrásnější známku roku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
125106. Karneval
Dražba ukončena:30.10.2024 20:26:57
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
9 000 Kč 30.10.2024 20:23:57 244
8 500 Kč 30.10.2024 20:23:12 15073
8 000 Kč limit (30.10.2024 20:22:51) 244
7 500 Kč 30.10.2024 20:22:52 15073
7 000 Kč limit (30.10.2024 20:22:33) 244
6 500 Kč 30.10.2024 20:22:34 15073
6 000 Kč limit (30.10.2024 20:22:13) 244
5 500 Kč 30.10.2024 20:22:14 15073
5 000 Kč limit (30.10.2024 20:21:49) 244
4 900 Kč 30.10.2024 20:21:50 15073
4 800 Kč limit (30.10.2024 20:20:55) 244
4 700 Kč 30.10.2024 20:20:56 703
4 600 Kč limit (30.10.2024 20:20:41) 244
4 500 Kč 30.10.2024 20:20:42 15073
4 400 Kč limit (30.10.2024 20:18:31) 244
4 300 Kč 30.10.2024 20:18:32 703
4 200 Kč limit (30.10.2024 20:18:11) 244
4 100 Kč 30.10.2024 20:18:12 15073
4 000 Kč limit (30.10.2024 20:13:48) 244
3 900 Kč 30.10.2024 20:13:49 703
3 800 Kč limit (30.10.2024 20:13:08) 244
3 700 Kč 30.10.2024 20:13:09 703
3 600 Kč limit (30.10.2024 20:11:47) 244
3 500 Kč 30.10.2024 20:03:46 703
3 400 Kč 30.10.2024 19:34:43 244
3 300 Kč 30.10.2024 19:19:41 6578
3 200 Kč 27.10.2024 19:43:06 1101
3 100 Kč 30.09.2024 22:01:46 16237
3 000 Kč 30.09.2024 15:29:16 5294