Evropa 18. stol. - Skříň

Bohatá intarzie. Výška 223 cm, šířka 146cm, hloubka 50 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, skříň je ze tří dílů.

Evropa 18. stol.
125121. Skříň
Dražba ukončena:30.10.2024 20:39:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč