signováno Carl Albrecht - Při úplňku

Olej na plátně, 30x56 cm. Signováno vpravo dole C. Albrecht 86. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Vzadu štítek. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo ověřit.

Nejdelší strana: 59 cm

signováno Carl Albrecht
125132. Při úplňku
Zbývá:31 dnů, 23 hodin
Konec dražby:30.10.2024 20:45:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč