Olej na plátně, 30x56 cm. Signováno vpravo dole C. Albrecht 86. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Vzadu štítek. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo ověřit.
Nejdelší strana: 59 cm
o autorovi: 1862 – 1926
Německý malíř