Neznámý umělec 19. století - Samson a Dalila

Olej na plátně, 58x78 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Dílo namalované na motivy slavného obrazu od vlámského malíře Anthony van Dycka.

Nejdelší strana: 102 cm

doporučujeme
125109. Samson a Dalila
Zbývá:31 dnů, 22 hodin
Konec dražby:30.10.2024 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč