Vídeň kolem r. 1870 - Veselí muzikanti

Porcelán, výška 20 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Vídeň kolem r. 1870
125096. Veselí muzikanti
Dražba ukončena:30.10.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč