Karel Sup - Basista

Olej na překližce, 70x37 cm. Signováno vpravo dole K. Sup. Rámováno.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1897 - 1973
Český malíř, grafik a učitel.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

125119. Basista
Dražba ukončena:30.10.2024 20:32:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč