Viktor Rolín - Bohatá kytice

Olej na překližce, 100x100 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

125134. Bohatá kytice
Zbývá:31 dnů, 23 hodin
Konec dražby:30.10.2024 20:47:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 28.09.2024 12:38:17 1509
3 000 Kč 27.09.2024 15:34:59 852