Alois Kalvoda - Zimní krajina

Olej na plátně fixováném na kartonu, 57x67 cm. Signováno vpravo dole Al.Kalvoda. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

posouzeno znalcem
125091. Zimní krajina
Zbývá:31 dnů, 22 hodin
Konec dražby:30.10.2024 20:04:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:13 000 Kč