Josef Jambor - Nové Město

Akvarel, 40x28 cm. Signováno vlevo dole Jambor. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

posouzeno znalcem
125124. Nové Město
Zbývá:31 dnů, 23 hodin
Konec dražby:30.10.2024 20:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč