Třetí říše - Brigadýrka policie Požární ochrany

Nejdelší strana: 27 cm

Látka, kov, kůže, bakelit. Výška 15 cm. Značeno Franz Käfer. Pouze pro studijní účely.

Pozn.: mírně poškozeno.

Třetí říše
125092. Brigadýrka policie Požární ochrany
Dražba ukončena:30.10.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč