Evropa po r. 1800 - Empírová váza s ruční malbou

Porcelán, výška 28 cm. Neznačeno.

Pozn.: Zlacení značně otřelé.

Evropa po r. 1800
125120. Empírová váza s ruční malbou
Zbývá:31 dnů, 23 hodin
Konec dražby:30.10.2024 20:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč