František Reichentál - Dívka

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 60x45 cm. Signováno vpravo dole Reichental. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 70 cm

 

o autorovi: 1895 – 1971
Slovenský malíř, emigroval v r. 1950 do USA.

vydraženo
125107. Dívka
Dražba ukončena:30.10.2024 20:29:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
17 000 Kč 30.10.2024 20:26:28 6929
16 000 Kč 30.10.2024 20:24:06 690
15 000 Kč 30.10.2024 20:21:37 6929
14 000 Kč 30.10.2024 20:19:33 1011
13 000 Kč 30.10.2024 20:18:26 6929
12 000 Kč limit (30.10.2024 20:17:26) 1011
12 000 Kč 30.10.2024 20:17:27 6929
11 000 Kč limit (30.10.2024 20:17:11) 1011
10 000 Kč limit (30.10.2024 20:17:10) 690
8 500 Kč limit (30.10.2024 20:16:42) 690
8 000 Kč 30.10.2024 20:16:43 1011
7 500 Kč limit (30.10.2024 20:16:16) 690
7 000 Kč 30.10.2024 20:16:17 1011
6 500 Kč limit (30.10.2024 20:15:49) 690
6 000 Kč limit (30.10.2024 20:15:48) 1011
5 500 Kč limit (29.10.2024 18:48:15) 1011
5 000 Kč limit (29.10.2024 18:48:14) 12411
4 000 Kč limit (27.10.2024 12:37:42) 1011
3 900 Kč 27.10.2024 12:37:43 14507
3 800 Kč limit (27.10.2024 12:31:22) 1011
3 700 Kč 27.10.2024 12:31:23 14507
3 600 Kč 21.10.2024 2:49:34 1011
3 500 Kč 20.10.2024 21:25:45 14507
3 400 Kč 16.10.2024 20:35:36 1011
3 300 Kč 15.10.2024 11:51:16 2095
3 200 Kč 08.10.2024 20:02:24 12411
3 100 Kč 08.10.2024 18:48:26 1011
3 000 Kč 28.09.2024 22:56:20 12411