Jaromír Funke - Svatojirský cyklus

Soubor 6 fotografií, 34x25 cm. Signovány tužkou vpravo dole. Volné fotografie v původních deskách.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1896 – 1945
Významný český avantgardní modernistický fotograf, teoretik a pedagog. Spolu s Josefem Sudkem a Adolfem Schneebergerem založili v r. 1924 Českou fotografickou společnost. Fotografoval krajiny, geometrická zátiší, architekturu, městskou periferii i emocionálně vyznívající snímky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

doporučujeme
119615. Svatojirský cyklus
Zbývá:29 dnů, 2 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč