Karel Langer - Pobřeží poblíž Dubrovníku

Olej na plátně, 90x110 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

top posouzeno znalcem
119619. Pobřeží poblíž Dubrovníku
Zbývá:11 dnů, 17 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:19:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:10 000 Kč

10 000 Kč 29.06.2024 14:14:18 852