Quido Mánes - Muž s dýmkou na balkónu

Olej na plátně, 45x36 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen originál dobového posudku Jiřího Karáska ze Lvovic z 19.1.1939 a další dobové dokumenty z roku 1949.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1828-1880

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
115892. Muž s dýmkou na balkónu
Dražba ukončena:22.05.2024 20:44:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:38 000 Kč