Pablo Picasso - Talíř

Porcelán, průměr 24 cm. Značeno Picasso.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

114454. Talíř
Zbývá:10 dnů, 3 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč