Ladislava Chlebdová - Flóra II.

Kombinovaná technika, akryl na plátně, 60x90 cm. Signováno vpravo dole Chlebdová 22. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.

Nejdelší strana: 91 cm

o autorovi: 1959, Svitavy
Absolventka Střední uměleckoprůmyslové školy v Brně. Malířčinu tvorbu významně ovlivnili Jindřich Štýrský a Toyen. Námětem jejích prací jsou představy vycházející z malířčina vnitřního života.

115655. Flóra II.
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč