Karel Jan Sigmund - Cestou ze vsi

Olej na kartonu, 51x61 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

posouzeno znalcem doporučujeme
117199. Cestou ze vsi
Zbývá:5 dnů, 15 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč