Jožka Ryšavá - Lázně Luhačovice (Jurkovičův dům)

Olej na plátně, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Jožka Ryšavá. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

114112. Lázně Luhačovice (Jurkovičův dům)
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč