Jaromír Skřivánek - Pierot

Olej na překližce, 62x52 cm. Signováno vlevo dole J. Skřivánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1923 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

vydraženo top
116255. Pierot
Dražba ukončena:19.05.2024 20:57:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč