Ivan Bukovský - V zamyšlení

Olej na sololitu, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2013. Olištováno.

Nejdelší strana: 104 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

115690. V zamyšlení
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:43:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč