Dominik Wallenfels - Exotická žena

Nejdelší strana: 62 cm

Akryl na sololitu, 59x62 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

111527. Exotická žena
Zbývá:4 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč