Daniel Hustý - Květinový sen

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Hustý. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Majitel uměleckého studia Artisthusty ve Cvikově, které vytváří umělecké předměty, obrazy, lampy, malé kusy nábytku ve stylu od Art deco až do současnosti.

Daniel Hustý
111704. Květinový sen
Zbývá:4 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 03.02.2024 20:58:55 12130