Čeněk Pražák - Doppelter goldener schnitt-Objekt 1970

Olej na plátně, 65,5x66x11,5 cm. Signováno na boku Č. Pražák 71. Nerámováno.

Nejdelší strana: 66 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

top
117431. Doppelter goldener schnitt-Objekt 1970
Zbývá:7 dnů, 19 hodin
Konec dražby:27.06.2024 20:00:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:43 000 Kč