Adam Cirok - Ponorka/Vynález

Nejdelší strana: 34 cm

Signováno zespodu A. Cirok 2023

o autorovi: Český designér, výtvarník, režisér a herec.

Primárně se věnuje úpravám objektů denní potřeby, kterým vrací vtipnou formou nový život a mnohdy i funkci, restaurovaní starého nábytku, ale také vlastní tvorbě, návrhu, zařizování interierů a výrobě na zakázku dle specifika klienta jakou třeba radio knihovna pro Český rozhlas Vltava a podobně.

111526. Ponorka/Vynález
Zbývá:4 dnů, 7 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč