.. - Luxusní náramek s 16,28 ct Natural Tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,56 g

Luxusní náramek s vzácnými tanzanity vynikne při každé příležitosti a je nádherným dárkem pro vás nebo vaše blízké.

Hlavní kameny: přírodní Tanzanity 35 ks

Tvar/brus: Round Brilliant

hmotnost: 16,28 ct

barva: Purplish Blue

čistota: Transparent

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

hmotnost hrubá: 14,56 g

velikost: 18,5 cm

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Antwep Gemological Laboratories (AIG)

Odhad ceny dle znalce 10.000,- Euro

Tanzanity jsou úžasné drahokamy pojmenované podle Tanzanie, v níž leží jejich jediné naleziště na světě. Původně se tanzanity používaly jako náhrada safírů, ale díky společnosti Tiffany velice rychle stoupla jejich obliba a i cena. Ředitel společnosti Tiffany navrhl jméno, pod kterým známe tento skvost dnes a prohlásil, že je nejkrásnějším modrým kamenem, objeveným za posledních 2000 let. O tanzanitu se také mluví jako o drahokamu 20. století. Tanzanity jsou stále více vyhledávanými drahokamy a jejich ceny neustále rostou.

vydraženo certifikát
..
116918. Luxusní náramek s 16,28 ct Natural Tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,56 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:60 000 Kč