Evropa 1. třetina 20. století - Váza

Nejdelší strana: 29 cm

Irisové sklo, výška 29 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
Evropa 1. třetina 20. století
127263. Váza
Dražba ukončena:27.10.2024 20:52:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč