Suchá jehla 157/175, 32x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole Leonor Fini. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1907 – 1996 Argentinská malířka
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci