značeno Franz Xaveri Schaschl in Ferlach
130537. Křesadlová tereziánská kulovnice, vzácný model
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:21:00
středoevropský malíř konce 19. stol.
130540. Mše v kostele
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:24:00
130545. Terč střeleckého pluku v Prachaticích 1830
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:29:00
západní Evropa kolem roku 1900
130547. Lustr ve tvaru košíku s květinami ve stylu Ludvíka XVI
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:31:00
130688. Panna Maria Svatohorská
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:32:00
130549. Polední přestávka
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:33:00
130551. Medaile Dr. Karla Kramáře Předsedy vlády ČSR r. 1924
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:35:00
130553. Galantní scéna v parku
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:37:00
střední Evropa poč. 20. století
130555. Madona polopostava
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:39:00
130561. Párové antikizující vázy s reliéfy
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:45:00
130562. Au tolar Covid 19, emise 45ks, 31,1g, ČNS
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:46:00
Český malíř 2. pol. 19. století
130563. Podobizna velkostatkářky
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:47:00
130564. Podobizna velkostatkáře
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:48:00
130660. Horská krajina
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:50:00
130570. Věž Staroměstské radnice
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:54:00
pravděpodobně střední Evropa 18. století
130574. Světec (svatý panovník - sv. Zikmund?)
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 21:58:00