Diamantový náramek osazený ideálním způsobem 7,91 ct diamanty výborné barvy i čistoty.
Luxusní šperk vhodný nejen jako dárek, ale i investiční příležitost.
Hlavní kameny: přírodní Diamanty 54 ks
Tvar/brus: Round Brilliant Cut
hmotnost: 7,91 ct
barva: E - H
čistota: SI
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
hmotnost hrubá: 10,39 g
velikost: 18 cm
stav: nový, nenošený
V dárkové kazetě.
Označeno platnou puncovní značkou.
Certifikát:
Gemological Centers Izrael (GCI)
Odhad ceny dle znalce 14.000,- Euro