.. - Luxusní náramek s diamanty 7,91 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 10,39 g

Diamantový náramek osazený ideálním způsobem 7,91 ct diamanty výborné barvy i čistoty.

Luxusní šperk vhodný nejen jako dárek, ale i investiční příležitost.

Hlavní kameny: přírodní Diamanty 54 ks

Tvar/brus: Round Brilliant Cut

hmotnost: 7,91 ct

barva: E - H

čistota: SI

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

hmotnost hrubá: 10,39 g

velikost: 18 cm

stav: nový, nenošený

V dárkové kazetě.

Označeno platnou puncovní značkou.

Certifikát:

Gemological Centers Izrael (GCI)

Odhad ceny dle znalce 14.000,- Euro

top certifikát
..
129915. Luxusní náramek s diamanty 7,91 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 10,39 g
Zbývá:12 dnů, 1 hodin
Konec dražby:04.12.2024 23:13:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:17 000 Kč