.. - Luxusní diamantový prsten s 1,33 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,22 g

Diamantový prsten s hlavním diamantem výjimečné čistoty.

Certifikace GIA zajišťuje nejvyšší standardy kvality a autenticity a dodává prstenu na prestižní přitažlivosti.

Tento nádherný kousek je ideální pro každou zvláštní příležitost a slibuje, že do vaší sbírky šperků vnese nádech nadčasové elegance a luxusu.

Hlavní kámen: přírodní Diamant

Tvar/brus:emeraldcut

hmotnost:0,91ct

barva:D

čistota:VS2

Boční kameny:přírodníDiamanty

Tvar/brus:RoundBrilliant

hmotnost:0,42ct

barva:E - F

čistota:VS1

Materiál šperku: 18ktrůžové zlato

hmotnosthrubá:3,22 g

velikost:54

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

GemologicalInstitute of America (GIA)

Odhad ceny dle znalce 9.700,- Euro

certifikát
..
129840. Luxusní diamantový prsten s 1,33 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,22 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 21:58:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč limit (16.11.2024 22:13:21) 5420