Diamantový prsten s hlavním diamantem výjimečné čistoty.
Certifikace GIA zajišťuje nejvyšší standardy kvality a autenticity a dodává prstenu na prestižní přitažlivosti.
Tento nádherný kousek je ideální pro každou zvláštní příležitost a slibuje, že do vaší sbírky šperků vnese nádech nadčasové elegance a luxusu.
Hlavní kámen: přírodní Diamant
Tvar/brus:emeraldcut
hmotnost:0,91ct
barva:D
čistota:VS2
Boční kameny:přírodníDiamanty
Tvar/brus:RoundBrilliant
hmotnost:0,42ct
barva:E - F
čistota:VS1
Materiál šperku: 18ktrůžové zlato
hmotnosthrubá:3,22 g
velikost:54
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
GemologicalInstitute of America (GIA)
Odhad ceny dle znalce 9.700,- Euro