Evropa 19. století - Malé stolní hodiny v baňce

Nejdelší strana: 14 cm

Kov, sklo, výška 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: mírně poškozeno. V chodu, bez záruky přesnosti.

Evropa 19. století
130566. Malé stolní hodiny v baňce
Zbývá:12 dnů, 15 hodin
Konec dražby:11.12.2024 21:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč