Josef M. Černovický - Žebráci
 

Josef M. Černovický

129932. Žebráci

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:00:00

Josef Liesler - Svatební košile
 

Josef Liesler

129931. Svatební košile

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:00:00

Jan Kanyza - Směřování
top

Jan Kanyza

129934. Směřování

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:01:00

Jiří Hanžlík - Bretaň
doporučujeme

Jiří Hanžlík

129933. Bretaň

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:01:00

Rakousko 18. století - Ein kreutzer 1763
 

Rakousko 18. století

129936. Ein kreutzer 1763

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:02:00

František Burant - Můry v letu
 

František Burant

129935. Můry v letu

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:02:00

Antonín Kroča - Stromořadí
 

Antonín Kroča

129937. Stromořadí

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:03:00

Raimund Ondráček - Sedící dívčí akt
draží se

Raimund Ondráček

129938. Sedící dívčí akt

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:03:00

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Pod mořským útesem
 

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

129940. Pod mořským útesem

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:04:00

signováno nečitelně - Ruch velkoměsta
 

signováno nečitelně

129939. Ruch velkoměsta

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:04:00

Dominik Wallenfels - V ledové jeskyni
 

Dominik Wallenfels

129942. V ledové jeskyni

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:05:00

Gunter Böhmer - Před soubojem
 

Gunter Böhmer

129941. Před soubojem

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:05:00

signováno nečitelně - Cesta vsí
 

signováno nečitelně

129943. Cesta vsí

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:06:00

Václav Pavlík - Zátiší
 

Václav Pavlík

129944. Zátiší

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:06:00

Neznámý autor - Ray Hudson
 

129945. Ray Hudson

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:07:00

signováno azbukou - Ve vsi
 

signováno azbukou

129946. Ve vsi

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:07:00

.. - Konvolut 35 mincí z běžného kovu
 

..

129948. Konvolut 35 mincí z běžného kovu

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:08:00

signováno azbukou nečitelně - Řeka v krajině
 

signováno azbukou nečitelně

129947. Řeka v krajině

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:08:00

Evropa přelom 19. a 20. stol. - Hůl s rukojetí ve tvaru tygří hlavy, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 248, 79 g
 

Evropa přelom 19. a 20. stol.

129949. Hůl s rukojetí ve tvaru tygří hlavy, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 248, 79 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:09:00

Jan Pistorius - Praha od Karlova mostu
 

Jan Pistorius

129950. Praha od Karlova mostu

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:09:00

Dominik Wallenfels - Mísa ovoce
 

Dominik Wallenfels

129951. Mísa ovoce

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:10:00

Jiří Ščerbakov - Koza v šatech
 

Jiří Ščerbakov

129952. Koza v šatech

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:10:00

Karel Tondl - Den u Seiny
draží se

Karel Tondl

129954. Den u Seiny

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:11:00

Petr Zdeněk - Mlčící parta
 

Petr Zdeněk

129953. Mlčící parta

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:11:00

František Karel Hron - Jaro u chalupy
 

František Karel Hron

129956. Jaro u chalupy

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:12:00

Eduard Ovčáček - Bez názvu
 

Eduard Ovčáček

129955. Bez názvu

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:12:00

Miroslav Mužík - Karlův most
 

Miroslav Mužík

129958. Karlův most

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:13:00

František Ringo Čech - Czech open 1
 

František Ringo Čech

129957. Czech open 1

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:13:00

značeno Amphora - Váza - Konývka Amphora
draží se

značeno Amphora

129959. Váza - Konývka Amphora

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:14:00

Čechy 20. stol. - Konvolut 2 skleněných ryb
 

Čechy 20. stol.

129960. Konvolut 2 skleněných ryb

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:14:00

Karel Toman (1889) - Samota v zimním hávu
 

Karel Toman (1889)

129962. Samota v zimním hávu

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:15:00

Karol Ondreička, Naděžda Plíšková - Konvolut 2 grafických listů
doporučujeme

Karol Ondreička, Naděžda Plíšková

129961. Konvolut 2 grafických listů

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:15:00

František Emler - Belveder
 

František Emler

129963. Belveder

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:16:00

Jaroslav Kříž - Pod Emauzy
 

Jaroslav Kříž

129964. Pod Emauzy

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:16:00

Jaroslav Hudec - Dva koně
 

Jaroslav Hudec

129966. Dva koně

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:17:00

Zdeněk Smetana - Nahněvaná Špagetka
 

Zdeněk Smetana

129965. Nahněvaná Špagetka

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:17:00

Andy Warhol - Mao
certifikát

Andy Warhol

129967. Mao

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:18:00

Alois Moravec - Jez na Otavě
 

Alois Moravec

129968. Jez na Otavě

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:18:00

František Blažíček - První sníh
 

František Blažíček

129969. První sníh

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:19:00

Josef Treuchel - Vesnické stavení
 

Josef Treuchel

129970. Vesnické stavení

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:19:00

Jan Saudek - Na Kampě
draží se

Jan Saudek

129972. Na Kampě

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:20:00

Alexander Neumann - Znamení draka
 

Alexander Neumann

129971. Znamení draka

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:20:00

Alois Lukášek - Podzim ve Vlachovicích
 

Alois Lukášek

129974. Podzim ve Vlachovicích

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:21:00

Jaroslav Jerry Svoboda - Dívka s raketou, Inspirace - Banksy
 

Jaroslav Jerry Svoboda

129973. Dívka s raketou, Inspirace - Banksy

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:21:00

Evropa 1. pol. 20. stol. - Špacírka
 

Evropa 1. pol. 20. stol.

129975. Špacírka

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:22:00

Miroslav Kubátek - Vodní vegetace
 

Miroslav Kubátek

129976. Vodní vegetace

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:22:00

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", průměr 6 cm, hrubá hmotnost 15,62 g
draží se

..

129978. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", průměr 6 cm, hrubá hmotnost 15,62 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:23:00

František Šimon Tavík - Zlatá ulička
draží se

František Šimon Tavík

129977. Zlatá ulička

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:23:00

 Milan Staněk  (1931-2015) - Číšnice
 

Milan Staněk (1931-2015)

129979. Číšnice

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:24:00

značka Voigländer - Měchový fotoaparát
 

značka Voigländer

129980. Měchový fotoaparát

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 01.12.2024 20:24:00