středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
129940. Pod mořským útesem
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.12.2024 20:04:00
129949. Hůl s rukojetí ve tvaru tygří hlavy, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 248, 79 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.12.2024 20:09:00
Karol Ondreička, Naděžda Plíšková
129961. Konvolut 2 grafických listů
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.12.2024 20:15:00
129973. Dívka s raketou, Inspirace - Banksy
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.12.2024 20:21:00
129978. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", průměr 6 cm, hrubá hmotnost 15,62 g
Aktuální příhoz: 1 100 Kč
Konec dražby: 01.12.2024 20:23:00